Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2E-PS1500RT
Користувальницькі характеристики
Вага17.2 кг
ТипДБЖ серверів і мережевого обладнання
Час перемикання на батарею10 мс
Вихід3 розетки Schuko, 3xC13
Вихідна напруга220 В, 230 В, 240 В, 200 В
Гарантія на акумулятор1 рік
Діапазон вхідної напруги0 ~ 242/264/276/288 В, 165-280 В, 175-290 В, 185-300 В
ІнтерфейсUSB, RJ45
Максимальний струм заряду АКБ1
Модель батареї12 В х 9 А·год
Відносна вологістьдо 93%
Температура експлуатації5-40 °C
Тип вихідних роз'ємів живленняSCHUKO, C13
Тип монтажакласичний (tower), монтований у стійку (rack mount)
Тип пристроюлінійно-інтерактивний
Рівень шуму50 дБ
Встановлено батарей2 шт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
КолірЧорний
Ефективна вихідна потужність1200 Вт