  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2E-PS2000RT
Користувальницькі характеристики
Вага21.3 кг
ТипДБЖ серверів і мережевого обладнання
Час перемикання на батарею10 мс
Вхідна частота, Гц50-60
Вихід3 розетки Schuko, 3xC13
Вихідна частота, Гц50-60
Вихідна напруга220 В, 230 В, 240 В, 200 В
Гарантія на акумулятор1 рік
Ємність батареї12x9
ІнтерфейсUSB, RJ45
Максимальний струм заряду АКБ1
ОпціїSNMP-адаптер
Відносна вологістьдо 93%
Температура експлуатації5-40 °C
Тип вихідних роз'ємів живленняSCHUKO, C13
Тип монтажакласичний (tower), монтований у стійку (rack mount)
Тип пристроюлінійно-інтерактивний
Рівень шуму50 дБ
Встановлено батарей3 шт
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
КолірЧорний
Ефективна вихідна потужність1600 Вт