Джерело безперебійного живлення 2E OD1000, 1000VA/900W, LCD, USB, 2xSchuko Garbyz - Твій Вибір
Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2E-OD1000
Користувальницькі характеристики
Вага9.5 кг
ТипДБЖ серверів і мережевого обладнання
Вхідна частота, Гц40-70
Вихідна частота, Гц50-60, 45-55, 55-65
Вихідна напруга220 В, 230 В, 240 В, 208 В
Гарантія на акумулятор1 рік
Дисплей1
Додатковомікропроцесорний контроль, ECO режим
ІнтерфейсUSB, RS-232, опціональний SNMP-адаптер
КНИ≤ 2%, ≤ 5%
Максимальний ККД≥ 90%, ≥ 85%, ≥ 95%
Максимальний струм1 A
Відносна вологість0-95% (без конденсації)
Перевантаження105% ~ 125% for 1 min, 125% ~ 150% for 30 s, > 150% for 300 ms
Розміри (ВхШхГ)214 x 144 х 336
Температура експлуатації0-40 °C
Тип вихідних роз'ємів живленняSCHUKO
Тип монтажакласичний (tower)
Тип пристроюонлайн із подвійним перетворенням
Типовий час перезаряджання (до 90%)3 год
Рівень шуму50 дБ
Встановлено батарей2 шт
КолірЧорний
Ефективна вихідна потужність900 Вт