Джерело безперебійного живлення 2E ED850, 850VA/480W, LED, 2xSchuko Garbyz - Твій Вибір
Показати оптові ціни
  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2E-ED850
Користувальницькі характеристики
Вага5.2 кг
ТипДБЖ комп'ютерні та побутові
Вхідна частота, Гц50-60
Вхідна напруга162-295 В
Вихідна напруга220 В, 230 В, 240 В
Гарантія на акумулятор1 рік
Додатковофункція "рестарт", автоматична стабілізація напруги AVR, функція "холодний старт"
Макс. вихідна потужність850 ВА
Відносна вологість20 - 90%
Розміри (ВхШхГ)140x100x290
Розеток із резервом2 шт
Температура експлуатації0-40 °C
Тип вихідних роз'ємів живленняSCHUKO
Тип монтажакласичний (tower)
Тип пристроюлінійно-інтерактивний
Рівень шуму45 дБ
Встановлено батарей1 шт
КолірЧорний
Ефективна вихідна потужність480 Вт